MIEJSCE Z MYŚLĄ O TOBIE, z miłości do piękna

Jesteśmy wyjątkowym miejscem, które stworzone zostało z myślą o zdrowiu i urodzie. Naszym priorytetem jest BEZPIECZEŃSTWO, zapewnienie naszym klientom dostępu do NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH technologii i najwyższej JAKOŚCI usług. Stawiamy na KOMFORT i holistyczne podejście do każdej, indywidualnej potrzeby.

 

To szczególne miejsce na Kaszubach, gdzie wyspecjalizowani specjaliści zadbają KOMPLEKSOWO o Ciebie i zapewnią rewelacyjne REZULTATY zabiegowe.

Wierzę, że miejsce które stworzyłam oraz codzienne starania naszego zespołu zapewnią poczucia indywidualnej opieki pełnej zrozumienia i ciepła.

Serdecznie zapraszam

nasz zespół

Naszą dumą jest wykwalifikowana i ciągle rozwijająca się kadra. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że doświadczenie i wiedza przekłada się na rezultaty i BEZPIECZEŃSTWO zabiegów. Holistyczne podejście pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom najbardziej wymagających.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

KAROLINA RYDWELSKA

właścicielka mgr kosmetolog, trycholog

Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, technologii hi-tech. Ekspert i trener w dziedzinie makijażu permanentnego.

KLAUDIA JĘDRUSZAK

Zabiegowiec w technologii hi-tech. Doświadczona specjalistka ds. terapii twarzy i ciała. Instruktor z zakresu stylizacji brwi.

LEK. PAULA TRUSZKOWSKA

Lekarz, specjalista medycyny estetycznej i trychologii

ALICJA ADAMCZYK

Stylistka i instruktor z zakresu stylizacji rzęs.

JUSTYNA LEMAŃCZYK

Kosmetolog

Doradca i opiekun klienta, koordynator recepcji.

AGNIESZKA DOBKOWSKA

Kosmetolog, specjalistka w dziedzinie laseroterapii.

MALINA STEĆKO

Tatuażystka

REZERWACJA WIZYT

GODZINY OTWARCIA

POPULARNE