SZKOLENIA MAKIJAŻ OKAZJONALNY

Make-Up Basic

indywidualny kurs zawodowy stworzony z myślą o osobach, które rozpoczynają swoją przygodę z makijażem oraz tych, którzy pragną podnieść swoje umiejętności do poziomu profesjonalnego wizażysty.

dla kogo?

  • Osoby początkujące poszukujące solidnych podstaw wizażu. 
  • Wizażystki pragnące doskonalić swoje umiejętności i zdobyć nowoczesne techniki.

Dzień I

Teoria: Praca wizażysty, wywiad z klientką, analiza kolorystyczna, teoria koloru, określanie typu urody, światłocień, analiza proporcji twarzy, higiena pracy, marketing i obsługa mediów społecznościowych, charakterystyka kosmetyków kolorowych i ich zastosowanie. Praktyka: Praca na modelce w wybranym stylu makijażu. Pokaz mojego stylu i techniki pracy na połowie twarzy modelki. Podczas pracy omawiam poszczególne etapy oraz wykorzystywane produkty i akcesoria. Mile widziane w tym czasie jest wykonywanie zdjęć/filmików oraz notatek. Następnie kursanta samodzielnie wykonuje makijaż na drugiej połowie twarzy pod moim okiem. 

Dzień II

Drugiego dnia pracujemy na dwóch kolejnych modelkach, wcześniej wybierając styl makijaży, które będziemy wykonywać. Podczas drugiego dnia szkoleniowego praca na modelkach przebiega tak samo jak podczas dnia pierwszego. Wykonuje makijaż na połowie twarzy, następnie kursantka maluje drugą połowę pod moim okiem. 

Co zawiera szkolenie?

  • System nauki dostosowany do indywidualnych potrzeb kursanta/ki.
  • Autorskie materiały dydaktyczne.
  • Intensywną praktykę na renomowanych kosmetykach.
  • Modelki do ćwiczeń.
  • Pomoc w skompletowaniu profesjonalnych produktów do makijażu.
  • Sesję zdjęciową przed i po makijażu modelki.
  • Certyfikat ukończenia szkolenia. 

Do wyboru: -makijaż w stylu smokey eye, -makijaż ślubny, -makijaż na skórze dojrzałej, -makijaż na skórze problematycznej, -makijaż w stylu glow makeup, -makijaż w stylu foxy eye. W zależności od wyboru danego stylu makijażu szkolenie obejmuje m.in. dobór odcienia i wykończenia podkładu, techniki rozświetlania, matowienia, konturowania, cieniowania oka, kształtowania brwi, malowania ust, makijażu ciała i aplikacji rzęs. 

Poznaj tajniki profesjonalnego makijażu, techniki aplikacji kosmetyków oraz trendy w branży.

USŁUGACENA
SZKOLENIE 1 DNIOWE1600 PLN
SZKOLENIE 2 DNIOWE2400 PLN
 

REZERWACJA WIZYT

GODZINY OTWARCIA

POPULARNE